Aby ułatwić możliwość pomalowania, odświeżenie felg, nasz serwis oferuje możliwość pozostawienia auta na czas renowacji, naprawy. Oferta ta stworzona jest dla klientów, którzy nie posiadają drugiego kompletu kół. W takiej sytuacji pozostawienie auta w serwisie, to jedyna możliwość pomalowania felg.

Posiadamy trzy podnośniki na zewnątrz serwisu, przygotowane do pozostawienie auta na czas renowacji oraz miejsca do postawienia auta na tzw. kobyłki (jeepy oraz auta, które nie nadają się do podniesienia na podnośniku płytowym). Nasz plac jest dozorowany 24h, auta pozostawione na podnośnikach są bezpieczne.

Częste pytania

zadawane przez naszych Klientów

Jak długo będzie trwała renowacja felg ??

W przypadku auta, pozostawionego w serwisie na renowację felg, oferujemy wykonanie usługi w czasie 2-5 dni roboczych. Wiedząc o pozostawionym aucie wcześniej, jesteśmy w stanie przygotować plan pracy w naszym zakładzie tak, aby auto zostało w nim jak najkrócej. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo często po sprawdzeniu felg, okazuje się że są felgi są krzywe, ranty są poobdzierane i konieczne jest ich naprawa. W takich przypadkach felgi należy wyprostować, a ranty doprowadzić do odpowiedniego stanu. Średni czas renowacji w przypadku pozostawienia auta w serwisie to 3-4 dni. W przypadku bardzo pogiętych felg oraz potrzeby napawania części rantu bądź spawania, ten czas może się wydłużyć.

Jak się umówić na pozostawienie auta

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem (tel. 660 445 995). Wspólnie uzgodnimy dogodny termin

Usługa Auto w serwisie to unieruchomienie samochodu na czas renowacji. Auto jest bezpiecznie podniesione a felgi trafiają na nasz zakład w celu naprawy. Nikt nie chce, a często też nie może pozwolić sobie na to aby auto stało bezczynnie dlatego umawiając się przygotowujemy naszą lakiernie do wykonania usługi najszybciej jak to jest możliwe. Należy pamiętać, że nie można za bardzo przyśpieszać całego procesu aby był on prawidłowo wykonany

Specjalnie dla naszych wymagających klientów przygotowaliśmy halę, w której można pozostawić auto na czas renowacji. Hala jest przystosowana przede wszystkim do aut bardzo niskich (Porsche, Ferrari, itp.). Przyjmujemy auta w poniedziałek, oczywiście istnieje możliwość pozostawienia auta w inny dzień tygodnia. Staramy się nie przyjmować aut, które zostają na weekend w serwisie. Nasz plac jest chroniony 24h, gwarantując bezpieczeństwo.

W przypadku innych pytań, prosimy o przejrzenie naszego działu “Częste pytania”, w przypadku braku odpowiedzi na poszukiwane pytanie, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do naszej galerii, aby zapoznać się z przeprowadzonymi procesami renowacji felg oraz innych rzeczy, takich jak: motocykle, maszyny do szycia, zderzaki do samochodów terenowych, itp. Nasz zakład wykonuje usługi oczyszczania elementów metalowych z rdzy oraz lakierów oraz malowanie proszkowe i systemowe.

Korzystając z okazji pozostawienia auto w serwisie, proponujemy serwis układu klimatyzacji. Dysponujemy urządzeniem firmy Bosch, które sprawdza szczelność układu i uzupełnia czynnik chłodzący. Zachęcamy do ozonowanie klimatyzacji jest to naturalna i bezpieczna dezynfekcja bez użycia detergentów i środków chemicznych.
Warto pamiętać!

Prawidłowe ciśnienie w oponach gwarantuje, że opona będzie prawidłowo spełniać swoją rolę, zapewni to bezpieczeństwo jazdy, zapewniając większą przyczepność i krótszą drogę hamowania; trwałość opony poprzez wydłużenie czasu jej użytkowania o jeden sezon; oraz ekonomię jazdy – prawidłowo napompowana opona zmniejsza zużycie paliwa o ok. 0,3 l/100 km. Prawidłowe ciśnienie dla opon naszego samochodu podane jest na specjalnej plakietce/naklejce, zazwyczaj umieszczonej przy ryglu drzwi kierowcy, po wewnętrznej stronie klapki paliwa. Pozostawiając auto w serwisie poproś o sprawdzenie ciśnienia w kole zapasowym.